29 kwietnia 2017 r. tj. sobota
To niezwykłe świętowanie startuje już o godz. 12:00 podczas Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych w Zespole Basenów „Delfin”. Tego samego dnia o godzinie 17:00 w Parku Pod Dębami odbędzie się konkurs „Czy znam swoje miasto”. Natomiast wieczorem na scenie pojawią się m.in. takie zespoły jak Abba Family oraz M.I.G. W niedzielę (30 kwietnia) zaczniemy zabawę od godz. 15:00. Dzień umilą występy zespołów tanecznych oraz koncerty. W Parku Pod Dębami wystąpią: Michał Matuszewski, Halina Kunicka, a także Dwa plus Jeden.

1 maja 2017 r. tj. poniedziałek
Obfitować będzie w wydarzenia sportowe: od godziny 11:00 w Parku Pod Dębami – Podkarpacka liga MTB w kolarstwie górskim, a o godzinie 14:00 na boisku przy ZSP nr 1/ Hali Sportowej rozegra się Turniej piłkarski zakładów pracy o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych. Tego dnia nie zabraknie również koncertów, a na scenie zobaczymy m.in. Le Moor.

2 maja 2017 r. tj. wtorek
O godz. 19.00 w Kościele pw. Św. Józefa Robotnika odbędzie się koncert pamięci Św. Jana Pawła II.

3 maja 2017 r. tj. środa
Ostatni dzień Dni Ustrzyk Dolnych na murawie Stadionu Miejskiego odbędzie się „Wielki rewanż”, w którym zmierzą się Reprezentacja Artystów Polskich vs. reprezentacja Ustrzyk Dolnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tak wielkim świętowaniu! 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.